Cukrář.cz

Reklama



Kompletní výsledková listina ze soutěže Gastro Hradec 2003

27.4.2003 | Autor: Radim Řezáč | Formát pro tisk | Zaslat mailem | Do oblíbených
fiogf49gjkf0d

Cukráři senioři -
C/1 – Slavnostní dort a slavnostní mísa rautových zákusků pro šest osob
 
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Baštýřová Anna Francouzská a plzeňská restaurace, Obecní dům Praha 38 Zlato
Kučerová Marie SOU a OU Bzenec 34 Stříbro
Drtilová Renata SOU a SOŠ potravinářská a služeb Brno 28,66667 Bronz

 


Cukráři senioři -
C/2 – Malá mísa dezertů pro čtyři osoby a šest druhů restauračních moučníků
 
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Šebáková Jozefína Slovenský zväz kuchárov a cukrárov Bratislava 33,33333 Stříbro
Koblížek Martin RTP, Pražs. a středočes. poboč. AKC ČR Bzenec 29,33333 Bronz

 


Cukráři senioři -
C/3 - Tři různé porcovatelné dorty na 12 kusů - z každého výkroj
 
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Holečková Pavlína  SOU U Krbu Praha 10 32,66666667 Stříbro
Zuzaňáková    Jana Střední odborné učiliště Vsetín 28,66666667 Bronz
Jančová   Kateřina SOU a OU Bzenec  28 Bronz

 


Cukráři junioři
- C/J – Junioři do 21 let - Slavnostní dort na téma: „100 výročí kuchařů a cukrářů v ČR“
 
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Svobodová  Jana SOU a OU Bzenec 38 Zlato
Sklenářová Petra SOU a  SOŠ potravinářská a služeb Brno 37,33333333 Zlato
Dvořáková Petra Labská HŠ a SOU s.r.o. Pardubice 36,66666667 Zlato
Hadnagyová Iveta Střední odborné učiliště Litovel 36 Zlato
Kratochvílová Lucie SOŠ obchodu a služeb a SOU Třebíč 36 Zlato
Beutel Jiří SOŠ a SOU Kroměříž  36 Zlato

 


Pohár Rudolfa Přibyla v kategoriích C1, C2, C3 - Cukráři senioři získal soutěžící -  Anna Baštýřová

 

 


Kuchaři senioři
- K/1 – Slavnostní mísa pro osm osob (dva druhy omáček, ukázkový talíř) a dvouporcová restaurační mísa prezentovaná ve studeném stavu (jeden druh omáčky, ukázkový talíř)
 
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
David Radek Cafe La Veranda Praha 1-Josefov 38 Zlato
Rychtr Josef Francouzská a plzeňská restaurace, Obecní dům Praha 37,3 Zlato
Ende Lukáš Penzion a restaurace Černý kůň  Hradec Králové 31,2 Bronz
Hojda Norbert Hospoda Domov Liberec 28,8 Bronz
Klimt Martin soukromě Letohrad 28,8 Bronz

 

Kuchaři senioři - K/2 – Šest druhů předkrmů na talířích a pětichodové menu vč. sladkého kuchařského dezertu
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Davídek Jan RTP, Pražs. a středočes. poboč. AKC ČR   37,1 Zlato
Tomanec Robert RTP, Pražs. a středočes. poboč. AKC ČR   34 Stříbro
Svatek Martin Kuchařské studio WHIRPOOL Tábor 32,8 Stříbro
Novák Vojtěch Eurest Česká Televize  Praha 10 30 Bronz
Hojda Norbert Hospoda Domov Liberec 29,2 Bronz

 

Kuchaři senioři - K/3 – Pětichodové vegetariánské menu a mísa šesti druhů předkrmů pro šest osob
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Slanina Ondřej RTP, Pražs. a středočes. poboč. AKC ČR   37,2 Zlato

 

Kuchaři senioři - K/J – Junioři do 21 let -Slavnostní mísa pro osm osob (dva druhy omáček, ukázkový talíř)
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Krepčík Lukáš L.D. Beethoven, restaurace Beethoven Lázně Teplice v Čechách a.s 36,8 Zlato
Polášková Barbora SOU a SOŠ potravinářská a služeb Brno 36,6 Zlato
Čepela Petr SOU obchodní Hradec Králové 36,4 Zlato
Havlíčková Jana Hotelová škola Mariánské Lázně 36 Zlato
Kvasnička
 
Jan Francouzská a plzeňská restaurace, Obecní dům Praha 34 Stříbro

 

Pohár Rudolfa Přibyla v kategoriích K1, K2, K3 - Kuchaři senioři získal soutěžící -  Radek David

 

Zvláštní kategorie - Z/1 – Vyřezávané výrobky z ovoce a zeleniny
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Kuracina Ondřej Restaurant Zahrada v opeře Praha 1 37 Zlato
Kuchař Josef soukromě Bzenec 36,66666667 Zlato
Hvizdák Oto  Hotel Wili Púchov 34 Stříbro
Kozel Jan Bar Polo Praha 34 Stříbro
Lánský Oldřich Anenské slatinné lázně Lázně Bělohrad 32 Stříbro

 

Zvláštní kategorie - Z/2 – Skulptury, nebo monumenty z tuku, či jiné hmoty potravinářského původu
Příjmení: Jméno: Zaměstnavatel: Místo: BODY: Diplom:
Kučerová Marie SOU a OU Bzenec 40 Zlato
Člaňková Kateřina DOMINO Praha 4 38 Zlato
Janurová Jarmila  Ja Ja Pardudice 37,33333333 Zlato
Petráčková Lucie SOU stravování a služeb s.r.o. Praha 4-Braník 34 Stříbro
Uhlířová
 
Jaroslava PARKHOTEL GOLF**** Mariánské Lázně 33,33333333 Stříbro

 

Soutěž družstev - D/J - Družstvo juniorů do 21 let v jakémkoli počtu soutěžících, minimálně tři v libovolné soutěžní kategorii
Název: Kapitán: Členové: Body:
Česká Lípa Kadrabová Krystína Gabrielová Klára, Starovičová Zuzana, Huclová Jana 31,36666667
Valašské trio   Zuzaňáková Jana Kroupová Naďa, Müller Michal 30,73333333
Pánská jízda   Sommer Lukáš Pavelka Michal, Toth Martin 30,66666667
SOUP Smiřice  Selicharová Iva Rožnovská Martina, Lajvrová Jana, Miková Lucie, Flídrová Kateřina 30,2
Lvíčata Kobylková   Sylva Zlámalová Radka, Hrabalová Romana, Štefanová Jana 28,83333333
SOU a U Písek - CJ   Kuželová Kateřina Majorovicsová Tereza, Szewczyková Kristýna 27,77777778
SOU obchodní Petr Apoštol Jaroslav, Tabak Jakub, Stejskal Jiří, Málek Jaroslav Čepela 27,44
SOU a U Písek - KJ   Kessner Milan Gütter Jaroslav, Lebedová Zdeňka 19,46666667

 

Soutěž družstev - D/D – Družstvo hotelů a firem v jakémkoli počtu soutěžících, minimálně však tři nad 21 let v libovolné soutěžní kategorii
Název: Kapitán: Členové: Body:
Obecní Dům Praha   Rychtr Josef Kvasnička Jan, Baštýřová Anna 36,4
K-team Klimt Martin Kozel Jan, Kuchař Josef, Kuracina Ondřej 34,5
Regionální tým Praha  Sajler Filip Tomanec Robert, Davídek Jan, Koblížek Martin, Slanina Ondřej 33,30666667
MKI Kučerová Marie Jančová Kateřina,Martincová Iveta 31,33333333
Hotel International Brno Navrátil Aleš Dvořáková Vlasta, Mošner Kamil 24,17777778

Dnes je čtvrtek 12. prosince 2019
svátek slaví Simona, zítra Lucie

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2019 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.