Cukrář.cz

ReklamaLáska v cukrařině zakletá

fiogf49gjkf0d
Je známo staré pravidlo, že se nakupuje pohledem. Přítažlivý obal je poloviční zárukou úspěšnosti. Pomineme-li chuť, u některých spíše orgán mlsnosti, musíme počítat s dalším lidským smyslem, který může zvýšit prodejní úspěch a tím je čich.

Tvrzení, že láska prochází žaludkem je ověřené a právě nyní vědci prostřednictvím svých výzkumů prokázali, že určité vůně v optimálním složení mohou mít příznivý vliv na sexuální žádostivost.
Je pozoruhodné, že právě cukrářské zboží se může na tomto životně existenčním pudu významně podílet.

Milé cukrářky, pokud jste si vyhlédly partnera takzvaně k nakousnutí a on pořád ne a ne, nastražte na něj následující past.
Upečte výrazně aromatický ovocný koláč či koblihu a zapracujte dovnitř trochu orientálního koření tak, aby tvořilo pouze pozadí chuťového vjemu.
Toto pečivo lásky nabídněte svému partnerovi s tím, že do jeho blízkosti umístíte levandule, tak aby jejich vůni mohl intenzivně vdechovat, či sama použijte levandulovou voňavku. Právě tato kombinace vůní vzbuzuje v mužích zvýšenou vášeň.

Chcete-li sama se stát milostným lákadlem, zhotovte si pokrm skládají se ze směsi čokolády, vanilky, kokosu a medu. Poměr složení je individuální a musíte jej tak dlouho kombinovat až sama pocítíte podle svého instinktu, že jste trefila optimum. Tento pokrm ve Vás pak vyvolá zvýšení metabolismu a tím i sexuální přítažlivost.
Pokud se Vaše snažení nemine cílem, udělejte svým výrobkům propagaci a obchodní úspěch máte zaručen a své poznatky sdělte redakci, která nejzajímavější případy zveřejní.Dnes je úterý 27. října 2020
svátek slaví Šarlota a Zoe, zítra stát (vznik republiky)

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2020 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.