Cukrář.cz

ReklamaTéma "Nová cukrářská kniha pomoc"


Nová cukrářská kniha pomoc
Od: Vladimír

6.3.2020 19:11:00.
id: 14262.


Dobrý den, jsem cukrář, a teď byla vydaná nová cukrářská kniha, nechci jmenovat ale asi všichni v jakou myslím, akorát mě v té knize zaráží ta špaldová mouka, nejsou potom korpusy a těsto tuší? A nebo se chová skoro stejně jako normální mouka? Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti se špaldovou moukou, kolikrát jsem dělal recepty starých cukrářů recepty a vždy se podařily, ale špaldová mouka to je pro mě tabu, tak se chci zeptat jaký s tím lidi mají zkušenosti,jinak si myslím že je to velký úspěch když po dlouhé době vyšla konečně cukrářská kniha, i když trochu na můj vkus víc moderní, ale pravá cukrářská kniha, což je v dnešní době vzácnost, a vážím si toho, cukrářských knih moc není jsou buď učebnice pro cukráře, a jinak nic moc nového se neděje,

odpovědět

Nadpis: Re: Nová cukrářská kniha pomoc
Od: Huska

Vloženo: 16.3.2020 13:32:48.
ID: 14267.


Krásný den, trochu jste mě naladil novou cukrářskou knihou a tak jsem začal googlit, kdo, kde a co vydal. Myslím, že jsem tu pravou našel, jelikož se to v ní hemží špaldovou moukou :-). Bohužel pro mne asi tato kniha nebude, protože jsem věrný opravdové české cukrařině (tato kniha to má sice v názvu, ale myslím, že je to jen marketingový tah). Každopádně k vaší otázce. Jsem si jistý, že korpusy budou tužší a ne tak nadýchané, také si všimněte, že do většiny korpusu přidává prášek do pečiva, což při klasické mouce není třeba.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa 22. března 2023
svátek slaví Leona, zítra Ivona

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.