Cukrář.cz

ReklamaTéma "dotace na cukrárnu"


dotace na cukrárnu
Od: jana

12.3.2008 18:57:09.
id: 4292.


ahoj všichni,v některých příspěvcích jsem se dočetla že úřad práce přispívá těm kteří chtějí otevřít výrobnu cukrárny,nevíte o jakou částku se jedná?velmi vážně o tom uvažuji ale nemám finance na zařízení,děkuji,jana

odpovědět

Nadpis: Re: dotace na cukrárnu
Od:

Vloženo: 13.3.2008 19:26:42.
ID: 4299.


Taky jsem se o to zajímala, ale řekli mi že musím být vedena několik měsíců na úřadě práce, jelikož jsem na mateřské nemám nárok na nic.

odpovědět

Nadpis: Re: dotace na cukrárnu
Od: Dana

Vloženo: 14.3.2008 8:04:58.
ID: 4304.


Ja prispevek dostala,byla jsem na pracaku,ten me umoznil rekvalifikaci a po nejakem case jsem zazadala o prispevek na zarizeni vyrobny.Musi se napsat zarizeni + cena,ktere budete potrebovat,oni sami stanovi castku,kterou vam daji a vy pak do mesice musite dolozit doklat o koupi vsech tech veci o ktery jste zadala.My napsali pozadavek kolem 200.000 komplet na zarizeni a oni nam rekli,ze nam treba daji jen 20.000,ale my do mesice musime nakoupit za tech 200.000.Tak jsme nakonec zadali o 80.000 a prispeli nam polovinou.Byla jsem za to moc vdecna.Jo a kdyz po dobu dvou let skoncite,musite ty penize vratit.Pak asi za rok prijdou na kontrolu,podivaji se na ty veci,podepisete papir a za 5min jsou pryc.Je kolem toho sice litani a vyrizovani,ale stalo to za to.Preji hodne uspechu do zacatku podnikani.


odpovědět

Reklama
Doporučujeme: jedinečný vzdělávací projekt o reálné výživě a hubnutí www.Akademie-Zdravi.cz
Nadpis: Re: dotace na cukrárnu
Od: ŽANETA

Vloženo: 17.3.2008 13:47:23.
ID: 4336.


Dotace ) PŮJČKA NA POROZJEZD PODNIKÁNÍ)dávají na rozvoj řemesel - cukrářská výrobna , zakázkové krejčovství... musí to být orginální a nesmíte mít v okolí žádnou konkurenci!! Podmínka je nejméňe 1 rok vedena na úp s tím, že vás nikdo nechtěl zaměstnat ( takže nějaká ta razítka musejí být odevzdaná)!!
Velmi dobře vypracovat návrh - proplácejí do 60000,- ( prý podle okresů a míře nezaměstnanosti) ale neznám nikoho kdo by dostal více než 40000,-. Během dvou let Vám můžou chodin i nehlášené kontroly, zda máte funkční provozovnu a ke konci 2 roku si musíte podat žádost o změnu půjčky na NEVRATNOU dotaci s tím, že v dohledné době hodláte své podnikání rozšířit ! Příjde Vám ohlášená kontrola - kontroluje nejen pořízené věci, ale i účetnictví za ty dva roky a vše co je napadne - kotrola trvala asi 2 hodiny! ( u každého je to jiné) Ale topadto doře! A MUSELA JSEM PODEPSAT, ŽE BUDU NEJMÉNĚ JEŠTĚ DALŠÍ 2 ROKY PODNIKAT!!


odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota 16. ledna 2021
svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.