Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: dotace na cukrárnu'

Od: ŽANETA

Vloženo: 17.3.2008 13:47:23

Dotace ) PŮJČKA NA POROZJEZD PODNIKÁNÍ)dávají na rozvoj řemesel - cukrářská výrobna , zakázkové krejčovství... musí to být orginální a nesmíte mít v okolí žádnou konkurenci!! Podmínka je nejméňe 1 rok vedena na úp s tím, že vás nikdo nechtěl zaměstnat ( takže nějaká ta razítka musejí být odevzdaná)!!
Velmi dobře vypracovat návrh - proplácejí do 60000,- ( prý podle okresů a míře nezaměstnanosti) ale neznám nikoho kdo by dostal více než 40000,-. Během dvou let Vám můžou chodin i nehlášené kontroly, zda máte funkční provozovnu a ke konci 2 roku si musíte podat žádost o změnu půjčky na NEVRATNOU dotaci s tím, že v dohledné době hodláte své podnikání rozšířit ! Příjde Vám ohlášená kontrola - kontroluje nejen pořízené věci, ale i účetnictví za ty dva roky a vše co je napadne - kotrola trvala asi 2 hodiny! ( u každého je to jiné) Ale topadto doře! A MUSELA JSEM PODEPSAT, ŽE BUDU NEJMÉNĚ JEŠTĚ DALŠÍ 2 ROKY PODNIKAT!!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota 4. července 2020
svátek slaví Prokop, zítra stát, Cyril a Metoděj

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2020 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.