Cukrář.cz

ReklamaTéma "Láhev na šlehačku"


Láhev na šlehačku
Od: LENKA

12.12.2010 9:20:52.
id: 7843.


Dobrý den,
pracuji v malém kavárenském provozu a již dlouhou dobu hledáme lahve na šlehačku, které by nám vyhovovaly. Bud je šlehačka příliš tekutá, či hrudkovitá. Zákazníci chtějí hustou, pevnou a nadýchanou šlehačku.
S jakou lahví máte dobré zkušenosti?

odpovědět

Nadpis: Re: Láhev na šlehačku
Od: Pavel

Vloženo: 14.12.2010 20:48:50.
ID: 7846.


Ahoj Lenko.
Víš, ono to nebude až tak problém v té lahvi. Je sice nejlepší mít přímo výrobník šlehačky, ale pro malé provozy se nevyplatí. My jsme v cukrárně, když se někdy zasekl výrobník, nebo zrovna nebyla sezóna, tak jsme používali běžné šlehačkové lahve jaké jsou pro domácnost. Jsou v prodeji PROFI láhve, ale za profi cenu. Vždy byly v provozu a v lednici nachystané dvě a průběžně se doplňovaly když jedna došla. Problém bych spíš viděl v druhu použité smetany. Osvědčila se nám 1-litrová UHT smetana 31% od jedné české firmy. Pokud ještě můžu, tak ještě pár provozních rad. Před novým plněním vždy rozebrat vypouštěcí ventilek a vše i nádobu důkladně vymýt a opláchnout ! Používat již vychlazenou UHT smetanu. Nalévat správné množství. Nepřidávat ani cukr, ani ztužovač ! Používat originál plnící bombičky. Před dávkováním vždy pořádně protřepat. Udržovat vypouštěcí ventilek v čistotě.
Takže ať se daří !

p.s.
Nejhroznější, když vám dají někde "šlehačku" ze spreje !

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa 22. března 2023
svátek slaví Leona, zítra Ivona

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.