Cukrář.cz

ReklamaTéma "almeco"


almeco
Od: jana

27.1.2008 15:36:59.
id: 3929.


prosím poradte je možno uskladnit blitz,mirror caramel,mirror ciocolato do mrazáku v kýblech? a po té odebírat po malém množství ke spotřebě?jak dlouhou po té má trvanlivost?nemění se pak konzistence apod?dělám si pár dortů a desertů doma a ráda bych je používala ale nemají menší balení.děkuji Jana

odpovědět

Nadpis: Re: almeco
Od:

Vloženo: 30.1.2008 9:56:48.
ID: 3947.


Dobrý den Jano,
myslím že není zapotřebí uskladňovat v mrazáku,jelikož i tak mají tyto výrobky(Blitz) docela dlouhou trvanlivost v přirozeném skladování a když řeknete aby Vám prodali co nejčerstvější,tak myslím že není problém.Jinak tyto lesky používáme na dortech i k zamražení-lesk vybledne a po rozmražení opět získá svoji barvu,tak myslím že při nejhorším by šlo i kýbl zamrazit.Nebo vyzkoušejte Decorgel, mají menší balení cca 2kg plechovka.

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: jedinečný vzdělávací projekt o reálné výživě a hubnutí www.Akademie-Zdravi.cz

Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa 26. února 2020
svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2020 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.