Cukrář.cz

ReklamaTéma "Živnost"


Živnost
Od: ED

15.10.2018 6:22:33.
id: 13896.Dobrý den, nejsem vyučený cukrář , ale rád bych si přivydělával ke své práci. A na tuto činost potřebuji živnostenský list. Ten prý ale nedostanu bez odborné způsobilosti a praxe. Praxi mám doma a tu mi nikdo nedosvědčí listem.
Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Děkuji moc.
ED.

odpovědět

Nadpis: Re: Živnost
Od: Martina

Vloženo: 20.10.2018 12:52:07.
ID: 13901.


Já si chtěla přivydělat pekařinou, v 26 jsem šla na učňák a udělala si výuční list pekař :) Musíte mít garanta, někoho s oboru, který s vámi bude na živnostnák a bude v podstatě ručit za vás ... nebo si udělat rekvalifikace a někde nabrat praxi, či jít na školu, jinak to vážně nejde :) a hlavně doma si jen tak nic neupečete na kšeft, řešila jsem to s potravinářskou komorou, jestli chcete opravdu péct a mt na to ičo, ani se neptejte co vás čeká :)

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek 24. března 2023
svátek slaví Gabriel, zítra Marian

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.