Cukrář.cz

ReklamaTéma "Živnost - bezlepkové pečivo, sušenky apod."


Živnost - bezlepkové pečivo, sušenky apod.
Od: Kykysek

14.4.2017 20:02:28.
id: 13659.


Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s tím, jaká je potřeba živnost na pečení/výrobu bezlepkových sušenek, pečiva, cukroví a bábovek?

Předpokládala jsem pekař/cukrář a teď jsem narazila na firmu (resp. paní), která vše dříve zmíněné vyrábí na základě volné živnosti výroba potravinářských a škrobárenských výrobků. Je to tak správně?

Chtěla bych je také vyrábět, ale nechci se dostat do problémů a na úřadě mi moc nepomohli, citovali jen vyhlášku a z té to dost dobře není jasné, protože "bezlepkové" figuruje právě v té živnosti volné, ale zároveň tam je, že se netýká pekařských a cukrářských výrobků. Z toho bych řekla, že to paní dělá na špatnou živnost, ale jistá si nejsem a na tu řemeslnou nesplňuji podmínky a nemám odpovědnou osobu.

Předem děkuji

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle 2. dubna 2023
svátek slaví Erika, zítra Richard

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.