Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: proč to kupujete?'

Od: Karlos

Vloženo: 13.7.2010 9:05:37

A co tzv. trvanlivka? Úhledně zabalené rolády bez chuti, co vydrží měsíc i déle, dokonce i ty sušenky nejsou nic moc. Zákusků bez chuti jsem za poslední roky jedl taky dost. Lidi si to dělaj sami. Mainstream není vlastně moc náročný, koupí kde co a věří obalům a nízké ceně. Proč by se toho vychytralí obchodníci nechytli, když to funguje?
To že větrník už dávno neobsahuje smetanu z kravského mléka postřehlo jen malé procento populace. Pokud něco usnadní technologii a lidi si toho ani nevšimnou, proč toho nevyužít. Oblafnou je nízkou cenou a pěkným obalem. Někomu stačí že zmrzlina je tzv italská, nebo balkánská a pak si pochutná, přeci musí být dobrá když se tak jmenuje.
To je prostě ta rychlá doba, naštěstí dobrých zákusků je stále dost, aspoň tady na vsetínsku.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý 16. srpna 2022
svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.