Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: společenstvo cukrářů'

Od: Jiří Řezáč z Větrníku

Vloženo: 13.7.2010 8:47:21

Pane Šlehačko. Obdrželi jsme Váš příspěvek na téma Společenstvo cukrářů ČR. Mimo jiné píšete, že asi nevíme, že pan Hvězda zemřel. Dovolte abych Vás upozornil na Vaši neznalost věci.
Byl jsem osobně první v republice, kdo zprávu o jeho úmrtí publikoval a dokonce i Asociace kuchařů a cukrářů si ji bez mého vědomí přivlastnila. Je z Vaší strany chybou se domnívat, že to co nevíte, že tím pádem neexistuje.
Zadejte do vyhledávač titul: Zemřel prezident SCČR Drahoslav Hvězda. Pokud by se Vám nepodařilo přes vyhledávač zprávu nalistovat, sjeďte na hlavní stránce až dolů a klikněte na: další články a poté na číslo 7. Zde naleznete článek o úmrtí pana Hvězdy ze dne 3.2. 2010.
Jsme vlastníky dvou gastronomických portálů a to www.cukrar.cz a www.gastronews.cz.
Na jejich provoz si musíme peníze sami vydělat. Nemáme žádný státní příspěvek apod. Je pravdou, že vzhledem k současné ekonomické situaci preferujeme ( a to i proti vlastnímu svědomí spíše gastronews.cz, který dosahuje velice dobré návštěvnosti a doufáme, že jakmile se hospodářská situace zlepší, že se nám podaří vrátit cukráře.cz do podoby dřívější úrovně.)

Jiří Řezáč z Větrníku
jednatel společnosti Větrník, s.r.o.
kavárna – cukrárna Větrník
vydavatel a šéfredaktor
gastronomických portálů
www.Gastronews.cz
www.cukrar.cz
j.rezac@vetrnik.cz
vetrnik@vetrnik.cz
739 748 744
Palackého náměstí 18 a
621 00 Brno


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý 16. srpna 2022
svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.