Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Rekvalifikace na cukrářku'

Od:

Vloženo: 19.3.2009 20:27:33

Nevím jestli IVEX někdy uvažoval o posílání rekvalifikantek na praxi do cukráren, měl totiž rovnou uzavřenou smlouvu s hotelem. A tam kvůli malého rozsahu sortimentu se jak rekvalifikanti tak studenti ze škol přílíš nenaučí. Když už máme k dispozici cca 300 hod., tak bychom si snad zasloužily větší pozornost pečení cukrářských výrobků a ne věnovat se z 80-90 % válení lineckého a listového těsta a pečení vánočního cukroví, protože ho bylo třeba mraky!!!! Jediná priorita byla a to slyším dodnes - válet linecké těsto do čtverce!! Jak by na tom čtverci stál celý svět.Holt jsme před vánocema byla taková levná pomocná síla....
I při naší zorganizované kontrole manažérky z IVEXU se nic nezlepšilo, naopak vztahy mistrová-rekvalifikant začaly být velice mrazivé a napjaté.
A že jsou rekval. kurzy návodem k dalšímu vzdělávání to samozřejmě vím, zaplatila jsem si spoustu dalších kurzů, které mě za celý týden daly více než 300 hod. praxe v hotelové cukrárně.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý 9. srpna 2022
svátek slaví Roman, zítra Vavřinec

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.