Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: zmrzlinový dort'

Od: Johny

Vloženo: 31.12.2008 23:22:40

Zkuste vzít jakoukoliv dortovou formu nebo kulatou misku, vyložte ji nejprve freshfólií a poté piškotovým plátem - dno i boky a nyní naplňte zmrzlinou. Pokud budete používat ovocnou zmrzlinu, můžete proložit náplň např. kandovanými třešněmi macerovanými ve vodce či griotce... Pokud budete používat neovocné příchutě, můžete plněnou zmrzlinu proložit na hrubo nasekanou čokoládou nebo ořechy. Přiložte plát na uzavření. Buď můžete vzniklý dort potáhnout čokoládou, omazat krémem + posypat praženým kokosem nebo vršek potřít tuhým bílkovým krémem a opálit, čímž zmrzlinový dort dostane velmi zajímavý vzhled. Ozdoba je už pouze na vaší fantazii a umu.

I já přeji všem věrným čtenářům a návštěvníkům serveru Cukrář do roku 2009 hlavně pevné zdraví a spoustu sladkých úspěchů!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle 23. ledna 2022
svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.