Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Krém do větrníků'

Od: karlos

Vloženo: 3.9.2008 15:51:31

Vzpomínám že mi jako malému klukovi větrníky děsně chutnaly, po nějaké době mi ale nepřišly moc dobré. Pak jsem to zjistil v cukrárně kde je zádrhel......
Ptal jsem se proč....: odpověď byla jasná. " kdo by se s tou smetanou dělal? Kolikrát se to nepovedlo, smetana se musela chladit, chladily se i kotle, metky a td." trvanlivost smetanových výrobků je navíc smutně krátká, že:-)) o ceně ani nemluvě.
No jo, ale pak jsem si párkrát zavzpomínal s vlastními větroši, ona ta chuť pravé smetany z kravského mléka a karamelu je opravdu hodně výjimečná a origo...., aspoň do karamelového krému se dávat musí, tam při vysoké teplotě dochází k vysrážení umělé šlehačy. "větrníky Vpřed:-) "


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý 9. srpna 2022
svátek slaví Roman, zítra Vavřinec

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.