Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: slovan'

Od:

Vloženo: 9.4.2008 13:34:07

Ahoj. Ja mám jeden recept na slovan rez ale ešte som nemala možnosť ho vyskúšať. tu je:

PIŠKOT: 4 vajcia,20 dkg ml. cukru, 20 dkg pohr. múky, 10 lyžíc studenej vody, 1/2 pr. do pečiva, kakao, olej. Upečieme cesto, vychladnuté potrieme jahodovým džemom.
KRÉM: Do 1 1/2 l vody dáme napučať 60 dkg želatíny a uvedieme do varu, odstavíme a rozdelíme na polovicu. Do jednej dáme 15 dkg orieškov a do druhej 8 dkg kakaa, dáme schladiť, najprv orieškovú. Keď začne huspeninovať vyšľaháme 2 šľahačky a spolu zmiešame. rozotrieme na piškot a dáme zachladiť. Do druhej kakaovej hmoty tiež ušľaháme 2 šľahačky, zmiešame a vylejeme na orieškove. Nakoniec ušľaháme 2 šľahačky a natrieme na vrch, dáme odležať do chladničky.
Mala som aj druhý recept, ten som vyskúšala ale nebol to slovan, preto ho ani nepíšem.Vyskúšaj tento, ak by som ho skúšala skôr dám vedieť aké to bolo. Nech sa vydarí. Ahoj. Gitka


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle 7. března 2021
svátek slaví Tomáš, zítra Gabriela

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.