Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Omluva!!!'

Od: Johny

Vloženo: 6.3.2008 23:03:08

Zdravím!
Nemůžu říci, že by mě něco bavilo nejvíce, miluju dělat dortíky, dezertíky, pracovat s potahovými hmotami, čokoládou .... vše má svoje strašně krásné a osobité kouzlo. Nedávno jsem měl možnost pracovat 3 měsíce ve firmě, která se zabývala hodně čokoládou, takže jsem hodně dělal bonbóny a bonboniéry, ale tak nějak jsem cítil, že mi něco chybí. Pokouším se rozvíjet ve všech směrech, nemám specializaci. Nejvíce mi vyhovuje, když se dostanu ke všemu. V dnešní době je to pořádná fuška, nikdo moc nechce pustit informace, každý si to své drží pod pokličkou.
Jinak emaily tu nejsou z toho důvodu, že spousta lidí nebylo schopných se podělit o informace veřejně, ale nechali se i prosit, aby jim lidičky o informace psali. Pan Řezáč má pravdu, už to že sem můžeme chodit zadarmo je super, takže informace bychom si neměli vyměnovat přes emaily, myslím ty profesní fígle nebo receptury, ale měli by být zveřejňovány zde na webu! A protože to některým nedošlo, proto se asi nezobrazují emaily, alespoň tak jsem to pochopil já z reakce, kterou jsem četl od pana Řezáče, kterému tímto strašně moc děkuju za to, že si můžeme takhle suprově o cukrařině pokecat! Pane Řezáči, "lodičku" dolů před Vaší prací a děkuji!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek 4. března 2021
svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.