Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Dortové 3D formy Wilton'

Od: Helena

Vloženo: 25.3.2007 9:31:51

P.S.: Ještě dodávám k odpovědi nade mnou kde jsem zapoměla napsat mé jméno.
Jak píšete o velikonočním beránkovi a že nemáte s formou zkušenosti, tak já to řeším takto:
Naplním jednu půlku berana (s čumáčkem) HODNĚ těstem, úplně plné, i když vím že těsto nabyde. Přikryji druhou půlkou (zadní) a celou formu dám do trouby na plech. Při pečení z formy (přes ty spojené půlky) vytéká těsto na plech, protože beran je už plný a nikde se nevleze. Ale jsou to takové 2-3 maličké hromádky, které pak vemu a sníme je. Samozřejmě ty hromádky se upečou dříve než beran ve formě, takže odebrat dříve, ať se nespálí. No a beran je plný, trouba čistá...
Tak si myslím, jestli by to tak nešlo i s tou kačenkou, ale je pravda, že do berana se dává jiné těsto, které více nabude, piškot taky nabude, ale do jaké velikosti v kačence nevím. Ale příště to tak zkuste. Mnoho zdaru.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa 8. února 2023
svátek slaví Milada, zítra Apolena

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.