Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Dortové 3D formy Wilton'

Od: Helena

Vloženo: 23.3.2007 16:38:44

Já malého medvídka peču takto:
Na korpus využiju recept na normální střední dort, který pak 2x se překrojí a zdobí.
Udělanou písčitou hmotu prvně naleju do malého medvídka, posadím ho podstavce za uši a zbytek hmoty vyliju do malého dortového korpusu (batul) nebo co máte malého, třeba i do malého kapslu.
No a jelikož je medvídek moc maličký, takže vlastně po upečení mám medvídka kterého můžu položit na dortík nebo kapsl. Ten překrojím, dám krém nazdobím a doprostřed posadím malého nazdobeného medvídka a je skvělý dortík. Medvídka nepřekrojuji, protože by se ztratil ten správný tvar. Když na medvídka nanáším malé pusinky z krému, tak je ho tam až až....Hostům dávám dort- spodek, děckám medvídka a oni už si s tím poradí.
S kačenkou nemám zkušenosti, viděla jsem formu a určitě bych to taky tak řešila, dokonce bych určitě udělala dortík (nebo kapsl) jako jezírko, nebo alespoň jako trávu s malýma kytkama.
No zkuste si pohrát a uvidíte že se to podaří!
Hodně zdaru.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle 23. ledna 2022
svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2022 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.