Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Tvarovaný grilias'

Od:

Vloženo: 29.11.2018 16:53:34

Dobrý den děkuji moc za příspěvek ,opravdu se dělal na ozdobení dortů , řezu dělalo se znej dokonce i růže jako z marcipanky a jinak je to ten samý grilias cukr ,jadrovina trošku tuku. Klasika v knížkách je docela dost psaný například

V knize , technologie obor cukrář z roku 1963 strana 189,Katalog cukrářských výrobků z roku 1956,Gastroprag 1978 strana 38 griliasovy dort, odborné cukrářské recepty a spisy Josefa Reimana strana 6 je tam otom dlouhé povídání i onormarnim i o tvarovanem opravdu jsem si nevimyslel dělám totiž výstavu v národopisném muzeu Plzeňska o starých cukrářich a cukrárnách a ten grilias by sem tam chtěl vystavit tak se nezlobteJméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle 7. března 2021
svátek slaví Tomáš, zítra Gabriela

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.