Reklama
|
Přidat příspěvek do diskuse
|
Odpovídáte na příspěvek 'Re: Rekvalifikace na cukrářku' |
|
Od: HCId0cTA1 |
Vloženo: 23.03.2017 11:31:45 |
| Leuk verslag Caroline! Ik heb nog geen dag spijt gehad van de workshops bij Levine. Je leert er heel veel en bovendien is het ook nog eens heel gezellig! Binnenkort maar eens samen brood bakken! :-oGe)etjrs, Wilma. |
|
|
|
Dnes je neděle neděle 28. června 2026
svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel
Top 5 měsíce
Reklama
Reklama
Reklama
|