Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Další vzdělávání ...'

Od: Johny

Vloženo: 7.7.2006 19:20:33

Ještě jednou zdravím rozinku! Tedy musím přiznat, že jsem opravdu nadšen! Konečně se objevují první vlaštovičky a začínáme mluvit o problémech. Skutečně tleskám nad vaším konáním, které vede k tomu, že se snažíte splnit si své sny - jak říká paní Slavíková - " Je hezké mít sny, ale ještě lepší je si je vyplnit. " Kéž by si z Vás leckterý cukrář vzal příklad.
Pevně věřím, že nedorozumění ohledně kurzu se vyjasní a třeba se na nějakém i potkáme. Ikdyž nejste nejmladší, jak sama píšete, pro mě neznamená žádné zklamaní, ale jásám, protože jste právě oním důkazem toho, že člověk by se měl vzdělávat celý život. Na této cestě bych Vám rád popřál mnoho úspěchů a už žádné překážky takového typu, jež Vám byly kladeny při rekvalifikační praxi.
Co se týče rekvalifikačních kůrzů firmy Ivex, budu věřit, že dojde brzy k nápravě a firma bude svědomitě připravovat naše budoucí kolegy.
Přeji všem mnoho úspěchů v sladkém tvoření!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota 15. srpna 2020
svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2020 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.