Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Další vzdělávání ...'

Od: Rozinka

Vloženo: 7.7.2006 9:29:47

Ještě bych měla něco vysvětlit:
Stěžovala jsem si že jsme v kurzu nepekly žádné dorty atd...
Já byla trochu za vodou, já zkušenosti se zdobením dortů měla, ale o šlo o zbytek děvčat, které neměly žádné zkušenosti.
Mrzí mě, že jsme opravdu z 80 % pekly jen vánoční cukroví a válely těsta, a např. likérové špičky jsme nedělaly ani jednou, indiánky jen jednou, rakvičky 1x, punčový řez 1x, laskonky 1x.... ,a to jsme měly praxi 200 hod. A když už jsme nějaky zákusek nakonec dělaly, tak každá dělala nějakou část (jedna míchala těsto, druhá vážila, třetí krém..) a neviděly jsme, jak se ten zákusek dělá od začátku a postupně. Prostě jsme měly v hlavě zmatek. Je to škoda, protože jsem za to zaplatila spoustu peněz. Byla jsem samoplátce, na Úřadu práce nejsem.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota 15. srpna 2020
svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2020 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.