Cukrář.cz

Reklama



Harmonogram "Oslavy svatého Vavřince" 6. 8. 2005

14.06.2005 | Autor: AKC ČR | Formát pro tisk | Zaslat mailem | Do oblíbených
fiogf49gjkf0d
 


 

Harmonogram - "Oslavy svatého Vavřince"

6. 8. 2005, Kladno
 

Náměstí starosty Pavla
10.00 sraz účastníků průvodu u Kostela Nanebevzetí Panny Marie
10.30 svěcení sochy sv.Vavřince u kostela (vikář)
10.45 odchod průvodu od kostela (Pražský dixieland, Srdíčko)
 
Hlavní pódium - parkoviště
11.00 - 21.00 pečení palačinek sv. Vavřince
11.00 - 21.00 KNORR a Bertolli kuchařská show
11.00 - 21.00 KNORR Collezione Italiana - pasta statione, předvádí Regionální tým Praha
11.00 - 21.00 Australské grilování (Martin Zounar)
11.00 - 21.00 Soutěž s Berenzen
11.00 - 21.00 Grilování s Globusem
 
11.00 příchod průvodu z náměstí - slavnostní zahájení
(Kubec, vikář, zástupce Kladna, Kubová, Čenský)
píseň "Kuchař je pán"
11.10 Pražský dixieland
11.30 soutěž "O masku sv. Vavřince"
(Kubová, Čenský, porota - zástupci Kladna a AKC, Rezková)
11.50 Srdíčko
12.00 Pražský dixieland
12.10 Šárka Rezková - pěvecké vystoupení
Soutěž Nanuk - dětská soutěž o nejrychlejšího jedlíka zmrzliny
(Kubová, Čenský + Šárka Rezková)
12.40 Srdíčko
12.55 vyhlášení soutěže Gril show-Weber
13.00 vyhodnocení soutěže "O posvícenský koláč sv. Vavřince"
(Kubová, Čenský, porota - zástupci PS, Kladna a AKC)
13.00 Gril show-Weber - přihlášení do soutěže
13.20 Pavel Dobeš
13.40 Ponožky pana Semtamťuka
14.00 - 15.00 Gril show-Weber - první kolo
14.00 Miss Šenku Staropramen - základní kolo
(Čenský, porota - zástupci Kladna a AKC, Dobeš)
14.40 Pavel Dobeš
15.00 Doběhni si pro svou šunku - 8. běh kuchařů a cukrářů
15.30 Miss Šenku Staropramen - finále a vyhlášení výsledků
(Čenský, porota)
16.00 - 17.00 Gril show-Weber - druhé kolo
16.00 vyhlášení výsledků soutěže "Modelování z marcipánu"
vyhlášení výsledků soutěže "Kuchařské umění"
(Kubová, Buchal, Havlíček)
16.15 Ponožky pana Semtamťuka
16.45 soutěž s Vitanou
17.00 Doběhni si pro svou šunku - vyhlášení výsledků 8. běhu kuchařů a cukrářů
17.15 Ponožky pana Semtamťuka
17.30 soutěž "Pojídání bramborových knedlíků s Knorrem"
(Čenský, Kubová, zástupce Knorr)
18.00 Ponožky pana Semtamťuka
18.30 vyhlášení Weber gril show
18.45 Rockec Ivo Pešáka
19.15 Rockec Ivo Pešáka
20.00 vyhlášení výsledků Gastro Vavřinec 2004
20.30 slavnostní zakončení s písní "Kuchař je pán"
(Čenský, Kubová, Kubec)
21.00 slavnostní ohňostroj
21.15 Pro1fessor - Revival Band (Stodola - Pivní zahrada)
 
Stodola - sál
08.00 Gastro Vavřinec 2005 - první tři týmy
11.00 Gastro Vavřinec 2005 - výdej jídel prvního kola
12.00 degustace vína
14.00 Gastro Vavřinec 2005 - druhé tři týmy
17.00 Gastro Vavřinec 2005 - výdej jídel druhého kola
 
Stodola - pergoly
11.00 "Modelování z marcipánu" - pro děti - první kolo
14.00 "Modelování z marcipánu" - pro děti - druhé kolo
 
Zámek - výstavní sál
08.00 - 18.00 soutěž "Kuchařské umění" (výstavka exponátů)
 
Zámecká zahrada a podium
08.00 - 19.00 soutěže Zepter
08.00 - 18.00 akce "Melounový festival"
 
08.30 - 10.30 soutěž "O meloun sv. Vavřince" - první část
10.30 Country Quick Band
11.00 doprovodná soutěž - rozkrojení melounu
11.30 doprovodná soutěž - pojídání melounu
12.00 - 14.00 soutěž "O meloun sv. Vavřince" - druhá část
14.00 Country Quick Band
14.30 Šárka Rezková
14.40 Country Quick Band
15.20 doprovodná soutěž - rozkrojení melounu
15.40 Country Quick Band
16.00 doprovodná soutěž - pojídání melounu
16.20 Country Quick Band
16.15 - 16.45 soutěž - Lukostřelba
17.00 - 17.15 vyhlášení výsledků doprovodných akcí k "melounům"
17.15 vyhlášení výsledků soutěže "O meloun sv. Vavřince"
17.45 vyhlášení výsledků akce "Melouny se valí" (Melen, Procházka)


 

ZDROJ: www.akc.cz

 

 


Dnes je středa středa 24. července 2024
svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.