Cukrář.cz

ReklamaVýklad a vitrína musí být osvětleny

25.08.2015 | Autor: red. | Formát pro tisk | Zaslat mailem | Do oblíbených
fiogf49gjkf0d

Zdá se nám malicherností,slyšíme-li podobnou výzvu. Každý řekne: což nejsou naše výlkady osvětleny? Ovšemže jsou .Avšak jak? Mnohý kolega šetří na osvětlení a domnívá se, že dobře činí. Ale není tomu tak. Právě naopak, v dnešní době třeba pokud se týče osvětlení našich výkladů,  každá úzkostlivá šetrnost se nevyplácí.
Pěkně upravený výklad, není-li nápadně osvětlen, nemůže večer lákat, nesplní proto naše naděje do něj kladené. Výkladu třeba věnovat nejen čas a námahu na vkusnou a lákavou  úpravu, avšak i peníze podle své finanční možnosti a to také na vhiodné reklamní osvětlení za večera.
Zejména když jsou dlouhé večery a nutnost prohlédnout si své reklamní osvětlení obchodů a výkladů se jeví velice akutní.
Čím by byl pro nás výklad sebelépe a pečlivěji i vkusněji upravený, když by nepřitahoval za večera kolemjdoucí nápadným osvětlením.Mnohá naše města se za posledním několik let velmi přiblížila svým večerním zjevem plným pohádkových světel všem možných barev, ostatním světovým městům.
Jistě nás překvapí reklamní osvětlení dnešních četných obchodů hlavních i vedlejších ulic.
Zdá se ,že zbytečně hýří světlem. Výklady jasně osvětlené, nápisy na osvětlených skleněných deskách jsou daleko a nápadně viditelné. Dnes neosvětlujeme vně,nýbrž uvnitř a celek je velmi vkusný a hlavně nápadný. Různé světelné reklamy změnily postupně celkový vzhled našich měst.


Dnes je středa středa 24. dubna 2024
svátek slaví Jiří, zítra Marek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.