Cukrář.cz

ReklamaPůsobnost světových cukrářských soutěží

11.01.2014 | Autor: red. | Formát pro tisk | Zaslat mailem | Do oblíbených
fiogf49gjkf0d

Pro zdůraznění významu světové soutěže připomínáme, že světové soutěže náleží mezi nejvýznamnější soutěžně kulinářské podniky  světa, a že jeho účasti věnují pozornost všechny nejvýznamnější týmy hrající ve světové gastronomii prim.
Nejinak tomu bylo i při letošním ročníku a sladké umění, byť v menšinovém poměru vůči objemnější kuchařské přítomnosti opětovně potvrzovalo jak významovým je tónem v souzvuku chuťově lahodného akordu soutěžním pokrmů.
Co umí upotat zrak návštěvníků na rozlehlé výstavní pláni veletržní haly zdobené příkrasou exhibičních exponátů,bývá v poslední době skromnější výše cukrářských monumentů, jejichž touhu výškové dominanty přibrzdil programový bod zadání maximální možností vertikály  do 60 cm.
Není vyloučeno, že možná pro některé soutěžící byývá tato rozměrová zarážka svazující, neboť cukrářský obor ve své výtvarně soutěžní verzi čerpá ze své výsadní možnosti působit všesměrově, a tak záleželo na tvůrcích jak z minima objemových možností dokáží vyždímat maximum dojmového efektu za účelem zisku světových bodů.


Dnes je sobota sobota 24. února 2024
svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.