Cukrář.cz

ReklamaTéma "obor cukrář"


obor cukrář
Od: happy.lenulka

01.04.2012 11:04:40.
id: 8562.


Ahoj, sice studuju vysokou, ale mým snem je jednou si otevřít vlastní cukrárnu, protože pečení a výrobu cukrovinek miluju. Chtěla bych si udělat postupně dílčí kvalifikační kurzy a proto mě zajímá kde by se dala zjistit literatura a podmínky pro absolvování. Proto prosím lidi, kteří v nejbližších letech absolvovali obor cukrář, zdali by mi mohli poradit alespoň s teoretickou částí - z jakých knih vychází teorie k daným zkouškám,... Děkuji moc

odpovědět

Nadpis: Re: obor cukrář
Od: Martina

Vloženo: 13.04.2012 12:29:36.
ID: 8598.


Dobrý den, Váš dotaz mne zaujal....řeším teď stejnou otázku, ráda bych si otevřela vlastní cukrárnu a pekla dobré poctivé dorty a k tomu lahodnou kávu..asi máme podobné sny:-) Vysoká je věc pěkná, ale zjištuju ze mi k mému snu nijak nepomohla. Budu ráda za nejakou reakci:-)
Martina

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 29. listopadu 2023
svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.