Cukrář.cz

ReklamaTéma "Zviditelnění"


Zviditelnění
Od: Hankaf

26.02.2012 18:57:03.
id: 8439.


Začala jsem podnikat. Zaměřila jsem se hlavně na dorty, baví mě vymýšlet atipické, ale ráda bych měla více zakázek i na svatební, lidem chutná a líbí se. Peču i zákusky a cukroví, ceny mám přijatelné. Ale nevím jak se zviditelnit. Poradí mi někdo jak na reklamu nebo kam se můžu registrovat, ráda bych se účastnila i soutěží nebo co jiného se cukrářům dá nabídnout. Vím, že je zde dost profesionálů a lidí co do tohohle vidí. Prosím poraďte. Práce mě baví a chci se jí věnovat co nejvíc to jde...

odpovědět

Nadpis: Re: Zviditelnění
Od: jakub

Vloženo: 28.02.2012 12:26:34.
ID: 8441.


Ahoj,

idealni je se zviditelnit nejakou akci, ktera zaujme lidi natolik, ze si te zapamatuji. Podle toho kde zijes jsou k tomu potreba vice ci mene media a take zajimave napady ze zajimavych a kvalitnich surovin.
Dej vedet jak to jde!

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý úterý 5. března 2024
svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.