Cukrář.cz

ReklamaTéma "palena hmota"


palena hmota
Od: nikol

18.02.2012 21:20:52.
id: 8433.


dobry den..jsem sice vyucena cukrarka..ale nejmin 4 roky jsme se tomu nevenovala..a delala jsem sivenecky z palene hmoty recept mam jeste primo z cukrarny..tudis vse je sprvane...jenze jak jsem to upekla,tak byl jeden problem nezustaly mi tam ty ryhy zte trubicky,nevite v cem je chyba..mely by se nez se daji do trouby nechat prvni odlezet cca 10 min a pote teprv pect..a nebo nevim uz cim to mohlo byt..

odpovědět

Nadpis: Re: palena hmota
Od: cukrářka

Vloženo: 22.02.2012 19:35:31.
ID: 8436.


Dobrý večer,problém který popisujete je někdy v kvalitě hladké mouky.Snažte se příště restovat delší dobu,nebo změňte druh mouky.Pálená hmota se odpéká hned a zpočátku při vysoké teplotě a neotvírat troubu.

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
Nadpis: Re: palena hmota
Od: pavla

Vloženo: 24.07.2012 15:31:06.
ID: 8984.


dobry den,chtěla bych se zeptat. I já jsem vyučená cukrářka,tak bych se chtěla zeptat,jak píct věnečky,větrníky,banánky v horkovzdušné troubě? I já jsem to bohužel nedělala delší dobu,takže mi to teď schází:((
Děkuji za odpověď

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 21. dubna 2024
svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.