Cukrář.cz

ReklamaTéma "Čajové-vánoční cukroví"


Čajové-vánoční cukroví
Od: Dáša

11.12.2009 20:37:21.
id: 7142.


Mám ještě jeden dotaz. Vyrábím kolem 30 druhů cukroví a nevím jak bych ho v cukrárně prodávala.Do jedné čajové vánoční kolekce se to nevejde aby třeba od každého kousku byly aspon 4 kousky. Jak to prodávat? Aby byla zachována kilová hmotnost cukroví ?Poradte prosím.

odpovědět

Nadpis: Re: Čajové-vánoční cukroví
Od: Helena

Vloženo: 16.12.2009 7:53:20.
ID: 7156.


Dobrý den, já měla ten samý problém, po zkušenostech jsem začala dělat méně druhů , cca tak kolem 18, protože vím, že lidem nestačily jen 4-5 kousků od každého, neuspokojila jich malá dávka vanilk. rohlíčků, lineckého a vaflového cukroví. Preferovali aspoň nejmín 20 ks rohlíčků, pak zbytek už mohl být v menším počtu. Takže více druhů cukroví si nechám pro rodinu, pro zákazníky peču méně druhů a i tak je to velice uspokojí.
Jinak cukroví dělám malé, takže na 1 kg mám tak cca 140-150 ks.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 29. listopadu 2023
svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.