Cukrář.cz

ReklamaTéma "čoko poleva - jak na ni?"


čoko poleva - jak na ni?
Od: Lenca

11.09.2009 18:08:05.
id: 6868.


Potřebovala bych poradit, jsem úplný začáteční a nejde mi to moc na rozum :-) Když potřebuji polít čokoládou krém či šlehačku. Jak na to? Je mi jasné že rozehrát čokoládu :-) ale ta je teplá, neublíží to tomu krému či šlehačce? :) Dik za radu

odpovědět

Nadpis: Re: čoko poleva - jak na ni?
Od: zuzka

Vloženo: 16.09.2009 22:23:12.
ID: 6883.


kup si nejlepe takovou tu cukrarskou polevu v pecickach, kdyz ji nesezenes, vem cokoladu na vareni.rozehrej ji se ztuzenym pokrmovym tukem(napr. Ida) ve vodni lazni, v pomeru 4cokolady ku 1tuku.dort si priprav, dej ho aspon na dve tri hodinky do lednice, nebo na 20minut do mrazaku a pak to v klidu polij.ale zadny patlani,cokolada rychle tuhne, musis ji rozetrit dlouhym nozem na dva tahy:-)doporucuju nacvicit, protoze kdyz zustane tlusta vrstva, dort jde spatne krajet a lame se.hodne zdaru:-)

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 29. listopadu 2023
svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.