Cukrář.cz

ReklamaTéma "Potahování dortu"


Potahování dortu
Od: Lůca

15.05.2009 16:52:33.
id: 6427.


Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet potahovaný dortík a tak jsem pátrala jak a čím a zavalilo mě děsné kvantum různých druhů hmot, tak bych chtěla poprosit, jestli by mi někdo mohl poradit, která hmota se hodí pro začátečníka. Je lepší koupit si hotovou nebo si vyrobit, v čem jsou výhody jednoho či druhého? V chuti, zpracování, v ceně? Ráda bych hmotu, která by se hodila jak na potažení, tak na výrobu figurek.
Moc děkuji Lucka

odpovědět

Nadpis: Re: Potahování dortu
Od:

Vloženo: 18.03.2010 9:07:05.
ID: 7375.


Ja si delam potahovaci hmotu sama -fondant. je to levnejsi. V mikrovlnce rozpustim sacek Marshmallow a pridam cukr a vyvalim. Hezky se s tim pracuje a barvi. Pokud chcete,aby drzela "vic" formu tak pridejte Tylose. Ale ja s tim potize nemam.Nekdy pridam gum-paste pokud delam volanky. Rychleji to tvrdne a hezky to drzi tvar.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 29. listopadu 2023
svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.