Cukrář.cz

ReklamaTéma "Ledová tříšť"


Ledová tříšť
Od: Linda

09.05.2009 14:42:48.
id: 6397.


Mohli byste mi někdo poradit jak mohu udělat ledovou tříšť doma? Je-li to vůbec možné? Zase tak moc často se ke kupované nedostanu a tak bych to ráda vyzkoušela. Díky.

odpovědět

Nadpis: Re: Ledová tříšť
Od: rocker

Vloženo: 12.06.2011 18:17:01.
ID: 8133.


potřebuješ:
brčko, 1 prazdnou pet lahev, nějakou limonádu, tyčový mixér, vidličku, misku, ledničku, mrazák a skleničku nebo kelímek.

postup:
Nalí půlku limonády do prazdné petlahve, nech to zmarazit a druhou dej do ledničky. Na druhý den vytáhní ledovou limču z mrazáku a něčím uřízni hrdlo. Vyndej led do misky a rozdrť vidličkou. Po té to zalí vychlazenou půlkou limči. Promíchej tyčovým mixérem, asi 10 min. Potom už jenom nalí do skleničky nebo kelímku, zapíchni brčko a můješ pít.
:D
Ps.: Kdyby ti toho zbylo hodně tak to buď rychle vypíj, nebo dej do nádoby kde je okolo -1 stupňů s míchaním a nebo to dej do mrazáku a co 1 min. míchej.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 29. listopadu 2023
svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.