Cukrář.cz

ReklamaTéma "máslový krém"


máslový krém
Od: Kristýna

20.01.2009 22:53:22.
id: 5672.


Dobrý den, hledám nějaký recept na máslový krém. Vím o krému s pudinkem a ze šlehaných bílků, ale zajímalo by mě, jak a z čeho dělají krém v Americe. Mají ho tam takový jemný, tvárný a přitom pevný. Je z másla, cukru, 100% rostlinného tuku a kukuřičného sirupu. Nevím právě, jestli se mi chce dávat do krému něco jako Ceres - přijde mi to nevhodné, ale několik receptů jsem už s touto přísadou viděla. Máte to někdo vyzkoušené? A kdybyste mi mohl někdo prosím dát tip na máslový krém, který by byl dobrý na potažení dortu i náplně do něj. Děkuju moc za odpovědi!!!!!!! Kristýna

odpovědět

Nadpis: Re: máslový krém
Od: jana

Vloženo: 31.01.2009 12:57:19.
ID: 5738.


máslový krém: šlehám v páře 3 celá vejce + 15 dkg cukru krupice /jemný krystal/ do husta - hmota musí být horká a hustá,pak šlehat do prochladnutí a pak pořádně vyšlehat s dvěma až třemi másly,dle chuti,vyzkoušíte sama jak Vám bude vyhovovat,někdo vyšlehává na 3 vejce jen jedno máslo,mně se to zdá málo,krém je velmi jemný a také dost trvanlivý,přidávám ještě rum, pak můžete dát různé příchutě - ořechy,oříšky,čokoládu, kávu atd.,oříšky dopředu opražím,vymnu v utěrce ze slupek a pak nastrouhám,kokos je také lepší trochu opražit,rozvine se aroma.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 25. dubna 2024
svátek slaví Marek, zítra Oto

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.