Cukrář.cz

ReklamaTéma "Pomoc prosím."


Pomoc prosím.
Od: sikulka

15.01.2009 13:12:54.
id: 5648.


Dorbý den, prosím chtěla jsem se zeptati. Dostala jsem dobrou nabídku pracovat na lodi,která pluje po řece dunaji až do švýcarska. V oboru že by dělala cukrařinu. Myslím si že je to super nabídka a hlavně se člověk přiučí a něco nového naučí. Jsme mladá tak si říkám nic mě tu nedrží. Ale mám velký strach jestli budou platit to co píšou. Říkaj že budou platit 1 100euro. Což v přepočtu je asi přibližně kolem 25 000 kč,- Je to krása sice pořád pryč ale člověk se někam podívá na nějakou dobu. ale chci se zeptat je to slovenská firma. a jdu na pohovor 26.Ledna. Jen nejvěší strach je z toho jestli budou platit. Kdyby neměla půjčku tak neváhám a jdu hned... Má někdo zkušenosti tady s tím? prosím pomoc.

odpovědět

Nadpis: Re: Pomoc prosím.
Od:

Vloženo: 16.01.2009 3:35:30.
ID: 5651.
odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
Nadpis: Re: Pomoc prosím.
Od: lubicavidli

Vloženo: 16.01.2009 3:45:58.
ID: 5652.


Ahoj, Sikulka, takze Ti chcem napisat, ze moj svagor, svagrinna, sestra a mnoho dalsich priatelov pracovalo na lodi.Svagor ako hlavny kuchar,niekolko rokov. Vtedy to nebolo take jednoche,ako teraz. Vies, uz vtedy mali lepsie platy,ako pises Ty! Chyzne,mali okolo 1000,ale kuchari-to bolo ine kafe...takze nepodcenuj sa, a ak mas chut naozaj ist pracovat na lod, pozri si net,my na Slovensku mame mnozstvo ponuk,a serioznych...a platili na cas, a k tomu este " tipy"to bolo asi tak 300 eur plus.....

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 6. prosince 2023
svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož a Benjamín

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.