Cukrář.cz

ReklamaTéma "Mám šanci? "


Mám šanci?
Od: Kristýna

28.12.2008 23:46:16.
id: 5611.


Dobrý den,

před dvěma lety jsem úspěšně dostudovala pražksou střední hotelovou školu ve Vršovicích. Již od mala miluji pečení a cukrařinu vůbec. Na škole jsem absolvovala několik cukrářských kurzů pod vedením Pavlíny Berzsiové, která mne toho spoustu naučila. Dodnes je cukrařina mojí velkou láskou, zkouším stále něco nového. Chtěla bych v tomto oboru pokračovat, začít pracovat a zdokonalovat se. Bohužel nemám praxi a tak mám problém, najít práci, kde by mne přijali. Jsem z toho smutná. Peču pro rodinua pro přátele...ale chtěla bych víc. Můj sen je mít vlastní cukrárnu. Myslíte, že v dnešní době mají cukrárny zájem o nevyučenou cukrářku bez praxe, ale s nadšením a zájmem o obor? Myslíte, že mám šanci? Děkuji za odpověď.. S pozdravem Kristýna S.

odpovědět

Nadpis: Re: Mám šanci?
Od: jaja

Vloženo: 04.01.2009 15:23:03.
ID: 5625.


Dobrý den Kristýno,
pokud Vás tato práce opravdu baví,tak si myslím že uplatnění určitě najdete.
I mě se podařilo uskutečnit svůj sen otevřít si cukrárnu. Ale bohužel jsem si k sobě vzala holčinu po vučení a můžu říci,že jsem ní měla velkou trpělivost ale ta už mi došla,nechala jsem ji samootnou udelat 3 objednávky na dort a všechny se mi po svatkach vratili. tak jsem ji už musela vyhodit. Je těžké najít někoho kdo by opravdu měl lásku k cukrařině.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 2. března 2024
svátek slaví Anežka, zítra Kamil

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.