Cukrář.cz

ReklamaTéma "Omluva"


Omluva
Od: Jarek

04.08.2008 22:37:49.
id: 5124.


Dobrý večer , chci se omluvit , že sem po vás chtěl recepty , a že sem chtěl věci které se dají vyčíst v knihách . Měli ste asi pravdu , že recepty se nerozdávají a , že je nejlepší se podívat a po¨tom se až ptát . Je mi líto , že sem nedokázal pravdu unést a, že sem se ohradil dost nevybíravým způsobem . Chci se za to teda omluvit a od ted se prvně podívám kde se dá a potom se zeptám , ale ještě abych uvedl věci na pravou míru padlo tu , že nejsem učen na cukráře , není to pravda . Učím se na cukráře , je mi 16 let a recepty jsem chtěl protože rád recepty zbírám a rád podle nich peču . Takže se omlouvám a doufám , že tím přeruším napětí které mezi mnou a vámi je a budeme schopni tu mezi sebou existovat bez rozepří . Mouc se omlouvám a slibuju , že ted když odsud vyskouším recept tak napíšu jak to dopadlo a taky budu poskytovat recepty a rady . Prominte .

odpovědět

Nadpis: Re: Omluva
Od: Moník

Vloženo: 05.08.2008 18:57:44.
ID: 5130.


Jarku, přeji Vám hodně štěstí. Monika

odpovědět

Nadpis: Re: Omluva
Od: jarek

Vloženo: 05.08.2008 20:40:02.
ID: 5131.


díky .

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
    Nadpis: Re: Omluva
Od: Johny

Vloženo: 06.08.2008 20:39:42.
ID: 5136.


Jarku nemám vůbec pocit, že se máte za co omlouvat. Pouze jste se zeptal a pokud vám někdo chtěl odpovědět, tak mohl. i já se přimlouvám, abychom se konečně opět vrátili k diskuzi o cukrařině.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 7. prosince 2023
svátek slaví Ambrož a Benjamín, zítra Květoslava

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.