Cukrář.cz

ReklamaTéma "Balkánský řez"


Balkánský řez
Od: EVČA

03.11.2007 21:23:52.
id: 3355.


Prisím o recept na balkánský řez co prodávají v cukrárnách .Myslím si že je to pečený korpus a na to je dána nepečící hmota s piškotů a kandovaného ovoce přiklopená korpusem a navrch poleva ,kdo by věděl děkuji.

odpovědět

Nadpis: Re: Balkánský řez
Od: jarek

Vloženo: 05.07.2008 17:44:20.
ID: 4919.


vím , že je to pozdě , ale furt lepší ted než nikdy :

recept :

dva piškotové kakaové pláty
punčovina
kakaová poleva
máslový kakaový krém
červená marmeláda

na jeden plát si dáme punčovinu a rozetřeme ji do vyšší stejnoměrné vrstvy , na ni položíme druhý plát ( vrškem dolů ) , necháme do druhého dne zatuhnout , druhý den nakrájíme na pruhy o šířce 6 cm , potom ty pásy polijeme polevou kakaovou , nahrneme ji na boky a z vrchu to kartou seškrábneme , takže mám e jen boky a vrch skoro vůbec , protože ten ozdobený být nemusí bude se tam dávat krém . Necháme ztuhnout , na okraje děláme sáčkem s řezanou trubičkou z krému vlnku tak jak to můžete vidět v obchodě , krém nastříkneme jueště do prostřed , ted už jen jako linku , mezi krémy dáme marmeládu , papírovým kornoutkem přestříkáme , necháme zatuhnout , krájíme na malé řezy .

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 7. prosince 2023
svátek slaví Ambrož a Benjamín, zítra Květoslava

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.