Cukrář.cz

ReklamaTéma "Řezy "Tatran""


Řezy "Tatran"
Od: Hanča

03.10.2007 0:14:14.
id: 3120.


Prosím o recept na "TATRAN" řezy-dva vyšší pláty žlutého piškotového těsta v kombinaci s bílkovým cukrovým těstem spojené nejčastěji meruňkovou marmeládou,krájené do čverců,povrch zdoben po obvodu šlehačkovým okrajem,lemující kopeček stejné marmelády.
Pokud jsem vůbec zkusila po časopisech uvedené recepty,vždy zůstalo sněhové těsto uprostřed piškotového vlhké,ať jsem měnila technologie pečení jakkoliv.
Děkuji všem cukrářům za recepty a rady dopředu a těším se,že se konečně před rodinou při příští oslavě díky Vám vytáhnu.Přeji Vám všem v práci zdar !

odpovědět

Nadpis: Re: Řezy
Od: Alena M.

Vloženo: 03.05.2008 23:58:45.
ID: 4650.


Také bych ráda znala recept na tyto skvělé řezy Tatran, které jsou možná specialitou jen v městě Hradec Králové. Dal by se u Vás sehnat? Díky. Alena

odpovědět

    Nadpis: tatran rezy
Od: kveta

Vloženo: 28.01.2012 12:56:39.
ID: 8409.


Jsem z Hradce Králové a také bych ráda originální recept na tatran řezy. Prozatím ho né a né sehnat. Pkud někdo poradí, budu moc ráda a hned se do něj pustím. Děkuji, Květa.

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
Nadpis: Re: Řezy
Od: river

Vloženo: 18.08.2008 23:23:35.
ID: 5168.


Pokouším se o tento moučník mnoho let.Prosím, máte li nějakou zkušenost, napište mně, ráda se podělím o své poznatky.Originální recept však nemám. Děkuji. river

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek pátek 1. března 2024
svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.