Cukrář.cz

ReklamaTéma "odpovědný zástupce"


odpovědný zástupce
Od: ani662

20.01.2016 15:28:12.
id: 13218.


Dobrý večer,obracím se na Vás se žádostí a prosbou o menší službu.

Rozhodla jsem se začít podnikat a vyrábět jistou cukrovinku,ale vzhledem k tomu,že nejsem vyučená cukrářka,ani pekařka,potřebuji k vydání živnostenského oprávnění k výrobě tohoto produktu odpovědného zástupce.

Je to jen formalita,vyplnění pár vět ve formuláři a předložení výučního listu,který se založí k mému živnostenskému oprávnění.Protože bohužel neznám nikoho známého v tomto oboru,chtěla bych moc poprosit o tuto službu Vás a samozřejmě,že toto nechci zadarmo a finančně se Vám odměním,pokud by jste byla tak laskava a pomohla mi v tomto.Předem Vám moc děkuji za laskavost a ochotu.

Hezký večer,Chylíková Katka

odpovědět

Nadpis: Re: odpovědný zástupce
Od: Dana

Vloženo: 26.01.2016 23:48:13.
ID: 13225.


Katko, ono to s tím zástupcem není tak jednoduché. Je to formalita do doby, než se něco stane, pak volají k zodpovědnosti zástupce. Odpovědný zástupce odpovídá za všechno co vy uděláte(jestli dobře nebo špatně). Taky by jste se nezaručila za člověka kterého neznáte, nevíte co a jak vyrábí. Co když při výrově děláte vážné hyg. chyby? To nemůžete po nikom chtít. Tak to jenom k tomu zástupci....

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek pátek 1. března 2024
svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.