Cukrář.cz

ReklamaTéma "výběr trouby"


výběr trouby
Od: macurek

24.02.2015 13:44:03.
id: 12888.


Zdravím, lámu si hlavu s výběrem trouby, mám cukrářskou firmu a pečeme na staré pekařské peci.Hlavním kritériem je úspora energie a času.Každý prodejce vychvaluje to co prodává a člověk neví čemu věřit :-( nejde o malé peníze a proto bych svou investici ráda zvážila a probrala ze všech stran a zbytečně neutratila víc než je třeba.Myslím, že by nám stačila trouba na 6 plechů.Děkuji.

odpovědět

Nadpis: Re: výběr trouby
Od: Dana

Vloženo: 02.03.2015 16:23:34.
ID: 12901.


všechno se odvíjí od velikosti výroby. Spočítejte si co se denně musí upéct a podle toho se zařiďte. Nikdo vám tady neřekne jestli vám ta či ona velikost stačí...

odpovědět

    Nadpis: Re: výběr trouby
Od: macurek

Vloženo: 03.03.2015 13:24:27.
ID: 12902.


Zdravím, děkuji za Vaši reakci.Denní výkon máme spočítán na velikost trouby na 6 plechů.Jaký typ trouby a značku mě doporučíte, aby byl šetrný na peníze, energii a čas také nebyl problém s pálenou hmotou, díky.

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
Nadpis: Re: výběr trouby
Od: Joker

Vloženo: 23.03.2015 20:48:23.
ID: 12917.


Hlavnim parametrem by pro Vas nemela byt uspora energie a casu ale rovnomernost peceni a stabilnost vysledku tj. aby stejnou surovinu pekla pec vzdy cca stejne. Dale je zde otazka skutecne zatizitelnosti pece Vasimi produkty (to, ze je pec na 6 plechu neznamena, ze s Vasim vyrobkem jich tam muzete dat najednou sest - treba se ukaze, ze muzete pect jen se tremi!). Taky je dost dulezite, aby na pec byl k dispozici primereny rychly a dobry servis. Atd. A teprve potom prijde na radu cena pece, uspory energie a casu. Pokud mate zajem o racionalni pristup k vyberu stroje, napiste sem do poradny spojeni. Jiste se Vam nekdo ozve.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 9. prosince 2023
svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.