Cukrář.cz

ReklamaTéma "výlevka"


výlevka
Od: Jana

27.01.2015 13:02:57.
id: 12871.


Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, jestli v cukrářské miniprovozovně MUSÍ být výlevka? Jedná se o cukrářskou výrobnu s jedním jediným zaměstnancem (já). Samozřejmě je tam samostatná místnost se záchodem, v jeho předsíňce je umyvadlo a skříň na úklid. Pak další místnost jako šatna, a z té je pak vchod do vlastní výrobní místnosti. Nikde se ale nemůžu dočíst, jestli je ta výlevka nutná. Můžete prosím uvést i eventuální číslo příslušného zákona nebo vyhlášky? Děkuji předem.

odpovědět

Nadpis: Re: výlevka
Od: gin

Vloženo: 05.02.2015 3:47:12.
ID: 12875.


Mno, záleží spíš na paní, která ti přijde na kontrolu. Dá se zohlednit, že to liješ do záchodu. My ani kamarádka výlevku v provozovnách nemáme, a nikdo se nad tím moc nepozastavoval. (malinké provozovny) Důležité je, mít poté na umytí rukou teplou vodu.

odpovědět

Reklama
Doporučujeme: Jedinečná cukrárna Větrník v Brně
Nadpis: Re: výlevka
Od: Matej

Vloženo: 23.03.2015 20:56:52.
ID: 12919.


Pokud Vase miniprovozovna jiz legalne funguje, nereste to. Pani, co prijde na kontrolu z hygienicke sluzby Vam sama od sebe pripadne sdeli svuj nazor. A tomu muzete primerene odborne oponovat a nebo si koupit vylevku, ktera se povesi na zed misto umyvadla a slouzi zaroven jako umyvadlo (napriklad). A je to.

odpovědět


Reagovat k tomtuto tématu

Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Název tématu: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 7. prosince 2023
svátek slaví Ambrož a Benjamín, zítra Květoslava

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.