Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: konec cukrářů v čechách'

Od: karlos

Vloženo: 06.03.2013 19:35:43

Úpadek lze zaznamenat v různých oblastech, včetně samotného vzdělání.
Dnešní doba je prostě taková načinčaná, barevná, ale zároveň falešná a kapitalisticky tvrdá(smysluplně neregulovaná). Jako náctiletý jsem neznal ty různé trvanlivky, moučníky co vydrží x měsíců, dnes je to běžná věc. Levné sušenky z Polska, Německa, spousta náhražek, barviv, stabilizátorů.
Cukrařinu sice nedělám, ale učňák jsem dělal rád a praxe mě bavila. Vážil jsem si pana třídního, opravdového mistra cukráře, s kvalitními znalostmi v oboru. Je to jak píšete, ani ten větrník bez pravé šlehačky není co dřív. Za tu situaci si můžou jen a jen samotní blbí Češi.
Učňovské obory jsou považovány za něco méněcennéo, ale jakpak by ne, když cukráři berou na výplatu malé směšné nic? Stát celý den na nohách a brát za to tak směšné peníze, to už dneska nikdo z mladých dělat nechce.
Karlos skeptik


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek pátek 24. května 2024
svátek slaví Jana, zítra Viola

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.