Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Točená zmrzlina'

Od: Poe

Vloženo: 13.01.2012 17:41:57

Starší dobré stroje se prodávají výrazně přes 150.000,-. Carpíky, Frigomaty, Tayloryy a ostatní dobré stroje se i po 15 letech provozu prodávají nad 100.000 a dělají dobrou zmrzlinu. NDR mašiny 30 let staré se prodávají až za 40.000....

Jak si asi myslíte že bude fungovat nový stroj za 90.000? Všechno to jsou dreky a ZADARMO JSOU DRAHÉ! A že jsou prý z Německa..toho chlapa bych zabil vlastníma rukama.....V německu je maximálně vyloží z kontajneru z Číny. PROBOHA...vždyť ten Němec by za tyhle prachy ani nevstal z postele... VŠECHNO JE TO ČÍNA!!! A jste blázni, jestli tom vůbec jenom uvažujete, natož, když za to dáte jedinou korunu! Raději si kupte starého němce. Uděláte líp. Věřte mi.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 24. července 2024
svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.