Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: muffin'

Od: Paolin

Vloženo: 09.03.2011 20:55:45

To KARLOS_chybí mi informace na kolik a jak velkých košíčků těsto je, pokud by bylo možné doplnit... Dále mě zajímá, jak dlouho se muffiny pečou, moje trouba peče nějak hodně a co ostatní pečou na 20minut, mně stačí 10-12min, mám elektrickou troubu, kde se dá zapnout i horkovzdušné pečení, vzadu peče víc a vpředu míň, je to trouba za pár korun, plánuji pořídit 3x tak dražší, ale zatím není.)

TO ALL_A poslední otázka jaký plech použít, resp. koupila jsem košíčky a plech , ale jsou moc velké, tak jsem pro jistotu zakoupila ještě menší košíčky, ale já bych chtěla zkusit péct ty velké muffiny, poraďte..

A kolik máte plechů na muffiny? Jeden nebo dva? Nebo si upečené muffiny vyndáte z důlků, vložíte další košíčky, během toho, co vám jede trouba???

Do košíčku dávám těsto lžící a chvilku to zabere... Jak vy? Používáte cukrářský pytlík?


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 3. března 2024
svátek slaví Kamil, zítra Stela

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.