Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: muffin'

Od: Martin

Vloženo: 05.03.2011 18:58:28

Ahoj, zháňal som recept na mufiny a google ma zaviedol na toto fórum, a veľmi ste mu poradili ohľadom mufin. Spojil som niekolko receptov dohromady i ked skoro všetky vychádzali s jedného základu. Môj recept je 200g hladkej múky, 100g trstinového cukru, 1 vajíčko, 1 prášok do pečiva, 1 vanilkový cukor, 125g oleja, 250g tvarohu, čokoláda alebo bobuľové ovocie, kakao.
Cukor + vajíčko + tvaroh vyšlahame, pridáme olej potom múku s práškom do pečiva a vanilkovým cukrom. Pre toho ako kto má rad bud pridá kakao, nasekanu čokoládu. Hmota je dost hustá ale je ideálna na naplnenie 10 ks mufin. Ja som naplnoval košičky a vložil ich do plechu na mufiny, nemusel som tým vymasťovať plech a mufiny krásne držali tvar a boli priamo už v košíčkoch :) Tak prajme dobrú chuť


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 3. března 2024
svátek slaví Kamil, zítra Stela

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.