Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Zmrzlinové stroje'

Od: dagi

Vloženo: 01.04.2010 16:49:03

Koupila jsem starší zmrzliňák NDR, který byl ve slušném stavu a připraven na sezónu. Přesto jsem si pozvala opraváře, který mě ujišťoval, že již opravoval spoustu německých zmrzliňáků a žádala jej, aby vše zkontroloval a předvedl nám obsluhu tohoto stroje. Tento opravář dopustil plyn R404, který tam údajně chyběl a odešel. Po třech dnech stroj přestal fungovat a tak jsem se ptala několika místech čím by to mohlo být. Bylo mi řečeno, že odešel motor chlazení a bylo to způsobeno tím, že v těchto zmrzlinových strojích je ještě freon a protože mi opravář dopustil jiný plyn, motor odešel.
Zajímalo by mně, zda je to pravda a byla bych ráda, kdyby mi odpověděl někdo, kdo má s opravami těchto strojů zkušenosti, případně, kdo by provedl opravu. Děkuji


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 24. dubna 2024
svátek slaví Jiří, zítra Marek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.