Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Marlenka'

Od: Danuta

Vloženo: 19.02.2006 10:54:03

Paní Jano, Vám speciálně děkuji za upřesnění receptu na Marlenku, nejspíš taky Vašeho! V naší rodině jsme byli tímto starodávným arménským medovníkem s karamelovým krémem a oříšky uneseni už třikrát. Poprvé, když jsme ho ochutnali poprvé. Podruhé, když jsme ho poprvé ochutnali ohřátý v mikrovlnce. A potřetí, když jsme si ho sami upekli. Taky napoprvé, bez valných cukrářských zkušeností, přitom s tím koupeným si nezadal v ničem. Vzhledově ani chuťově. Leda cenou, protože se vším všudy nebyla vyšší, než dva kousky z toho z cukrárny, z nějž nám zbyly jako memento marnotratnosti jen krabice a umělohmotný box... Mám fotky, ale tudy je nevložím. Díky Danuta
P.S: Holky nebojte se, je to fakt jednoduché, jen dodržte rady paní Jany (mouka do vařícího a placky péci po jedné a jen 1-2 minuty)!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 25. května 2024
svátek slaví Viola, zítra Filip

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.