Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: kytičky z jedlého papíru'

Od: Helena

Vloženo: 23.04.2009 8:51:43

Já kytičky z jedlého papíru používám velice často, jsou moc hezké, na dortu udělají parádu. Já je buď jen položím na krém, nebo když je dávám jen na čokoládu, tak vemu malinký štěteček, který namočím v roztopené čokoládě, trošičku kapnu dospod kytičky a položím na čokoládu a drží to. Pokud je dávám jen na marcipán, tak stačí marcipán jen trošku navlhčit a přidlačit kytičku. Pak záleží jen na zákazníkovi, buď kytičku sní, nebo si ji odloupne na památku. Barvy papírových kytiček jsou velmi jemné, takže se hodí i na dorty pro miminka, třeba růžové, nebo bledě modré poupátka nemají chybu. Pokud budete kupovat, kupte si k nim i zelené lístečky (malé), určitě se budou hodit. Kopretiny na čokoládě vypadají taky moc hezky.
Z gum pastou nemám zkušenosti, ale prý jsou z toho kytičky moc tvrdé.
Já bych se spíš přikláněla k ozdobám z jedlého papíru, protože jsou vždy po ruce a není s něma žádná práce a jsou opravdu hezké.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 24. února 2024
svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.