Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Čokoládový potah na dort'

Od: Johny

Vloženo: 22.03.2009 11:34:40

Gábi,

zde v poradně je příspěvek - "čokoládová poleva - domácí 11.02.2009". Myslím, že si tam vyberete.

Jinak co se týče ozdob, je dobré si dopředu říci, že k dosažení dobrých čokoládových ozdob, potřebujete mít znalosti s práce s pravou čokoládou nebo mít alespoň k dispozici kvalitní čokoládovou polevu. Což se domnívám, je dnes problém. Nedávno jsem si koupil v obchodě čokoládu na vaření od nejmenované značky, nebyla to ta s hvězdičkou a byl jsem "znechucen", nebyla to ani čokoláda na vaření natož nějaká poleva, byl to mazlavý hnědý "hnus" plný rostlinného tuku, omlouvám se za ten výraz, ale je to tak!
Jinak pro výrobu různých čokoládových ozdob jsou nejrůznější cukrářské fígle, které bych Vám asi takhle přes internet těžko popisoval.

S pozdravem Johny


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 7. prosince 2023
svátek slaví Ambrož a Benjamín, zítra Květoslava

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.