Reklama
|
Přidat příspěvek do diskuse
|
Odpovídáte na příspěvek 'Re: K2 , modelovací čokolády , modelovací hmoty' |
|
Od: Jarek |
Vloženo: 08.02.2009 7:51:16 |
| dobrý den paní hanule , K2 hmota je na modelování úplně nevhodná , měla by být jen na potahování , protože je měkčí a mně zasychá . |
|
|
|
Dnes je středa středa 24. června 2026
svátek slaví Jan, zítra Ivan
Top 5 měsíce
Reklama
Reklama
Reklama
|